Atribuită Anunț atribuire

Act adiţional 1/2020 la contract de furnizare reactivi de laborator şi materiale de laborator - 3014 - S.C. Diamedix Impex S.A. - 18.06.2020

Număr anunț
CAN1048138
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173.202,28 RON
Valoare atribuită
173.202,28 RON
Data anunțului
31.12.2020 08:34

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 173.202,28 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
DIAMEDIX IMPEX 173.202,28 RON

Valoare atribuită

173.202,28 RON

din 173.202,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.