Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii integrare sistem automatizare statie pompare in SCADA in sistemul celor de la Aquabis

Număr anunț
DA29910972
Autoritate contractantă
Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
Cod CPV
42961200-2 · Sisteme Scada sau sisteme echivalente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.290.703 RON
Data publicării
08.02.2022 00:00
Data finalizării
09.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.290.703 RON