Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lipici solid 40g Pelikan (30buc); Dosar cu sina tare si lunga, carton duplex (300buc)

Număr anunț
DA29908651
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.476.846 RON
Data publicării
08.02.2022 00:00
Data finalizării
09.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.476.846 RON