Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent nr. 2 la acordul-cadru nr. 19260605/06.05.2020 furnizare energie electrica
- Număr anunț
- CAN1048795
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.985,49 RON
- Valoare atribuită
- 119.985,49 RON
- Data anunțului
- 08.01.2021 16:20
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 119.985,49 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | TINMAR ENERGY | 119.985,49 RON |
Valoare atribuită
119.985,49 RON
din 119.985,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro