- Număr anunț
- CAN1009632
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33184200-5 · Proteze vasculare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 254.678,89 RON
- Valoare atribuită
- 254.678,89 RON
- Data anunțului
- 12.01.2021 01:36
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 254.678,89 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pachet sistem stentgraft thoracic pentru tratamentul anevrismel… | — | MEDTRONIC ROMANIA SRL 6 contracte | 150.678,89 RON |
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 28519 · 10.12.2020 | 21.678,89 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 19216 · 07.08.2019 | 23.500 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 28002 · 19.11.2019 | 23.500 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 22078 · 29.09.2020 | 23.500 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 32187,1 · 21.12.2018 | — | |||
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 32189 · 21.12.2018 | 58.500 RON | |||
| 2 | Pachet sistem stentgraft autoexpandabil pentru tratamentul endo… | — | MEDTRONIC ROMANIA SRL 2 contracte | 58.000 RON |
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 32187,2 · 21.12.2018 | — | |||
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 27813 · 04.12.2020 | 58.000 RON | |||
| 3 | Sistem stent graft pentru tratamentul pacienţilor cu anevrism d… | — | Sof Medica 2 contracte | 46.000 RON |
| Sof Medica · contract 32187,3 · 21.12.2018 | — | |||
| Sof Medica · contract 19870 · 01.09.2020 | 46.000 RON | |||
Valoare atribuită
254.678,89 RON
din 254.678,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro