Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 73,7% sub estimat

FURNIZARE VACCIN PT UZ VETERINAR

Număr anunț
CAN1023179
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BRASOV (CUI 4523126)
Furnizor / câștigător
FARMAVET SA (CUI 256)
Cod CPV
33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.194.940 RON
Valoare atribuită
313.932 RON 73,7% sub estimat
Data anunțului
14.01.2021 01:36
Anunț de participare
CN1014195

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Estimat: 1.194.940 RON Adjudecat: 313.932 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 FURNIZARE TUBERCULINA AVIARA 628.800 RON
2 FURNIZARE TUBERCULINA BOVINA 264.000 RON
3 FURNIZARE VACCIN ANTIRABIC 105.300 RON FARMAVET 1.950 RON ↓98,1%
4 FURNIZARE VACCIN ANTICARBUNOS 196.840 RON FARMAVET 3 contracte 311.982 RON
FARMAVET · contract 401 · 14.10.2019
FARMAVET · contract 1 · 15.10.2019 141.142 RON
FARMAVET · contract 2 · 07.02.2020 170.840 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SERVICII PUBLICE SA CUI RO 7777870
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ROMVAC COMPANY SA CUI RO 482384

Valoare atribuită

313.932 RON

din 1.194.940 RON estimat 73,7%

Adjudecat la 26,3% din estimat · economie 881.008 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.