Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de reparat, întreținere aparatură medicală și Furnizare Diverse piese de schimb.
- Număr anunț
- CAN1012744
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 50400000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.256.331,99 RON
- Valoare atribuită
- 3.256.331,99 RON
- Data anunțului
- 15.01.2021 01:37
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 3.256.331,99 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Piese aparatură medicală | — | — | |
| 2 | Piese caroserie | — | DELTAMED 16 contracte | 3.256.331,99 RON |
| DELTAMED · contract 45/22.04.2019 · 22.04.2019 | 67.227 RON | |||
| DELTAMED · contract 194 · 01.10.2019 | 19.327,73 RON | |||
| DELTAMED · contract 3 · 09.01.2020 | 2.937.844,50 RON | |||
| DELTAMED · contract 4 · 03.02.2020 | 19.327,73 RON | |||
| DELTAMED · contract 5 · 02.03.2020 | 19.327,73 RON | |||
| DELTAMED · contract 6 · 01.04.2020 | 19.327,73 RON | |||
| DELTAMED · contract 7 · 04.05.2020 | 19.327,73 RON | |||
| DELTAMED · contract 18 · 05.03.2019 | — | |||
| DELTAMED · contract 9 · 01.07.2020 | 19.327,73 RON | |||
| DELTAMED · contract 10 · 03.08.2020 | 19.327,73 RON | |||
| DELTAMED · contract 11 · 04.09.2020 | 19.327,73 RON | |||
| DELTAMED · contract 12 · 01.10.2020 | 19.327,73 RON | |||
| DELTAMED · contract 13 · 02.11.2020 | 19.327,73 RON | |||
| DELTAMED · contract 14 · 02.12.2020 | 19.327,73 RON | |||
| DELTAMED · contract 15 · 04.01.2021 | 19.327,73 RON | |||
| DELTAMED · contract 8 · 02.06.2020 | 19.327,73 RON | |||
Valoare atribuită
3.256.331,99 RON
din 3.256.331,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro