Atribuită
Anunț atribuire
Contract de furnizare dezinfectanţi - 6406 - S.C. Intercoop S.R.L. - 09.12.2020
- Număr anunț
- CAN1049384
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.432 RON
- Valoare atribuită
- 12.432 RON
- Data anunțului
- 18.01.2021 11:38
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 12.432 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | INTERCOOP | 12.432 RON |
Valoare atribuită
12.432 RON
din 12.432 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro