Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent furnizare energie electrica nr. 37234/23.12.2020 Centrul de Detentie Braila Tichilesti

Număr anunț
CAN1049615
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
3D TERRA CAD TOPOSYS SRL (CUI 35157564)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.024,05 RON
Valoare atribuită
29.024,05 RON
Data anunțului
21.01.2021 12:25

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 29.024,05 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
3D TERRA CAD TOPOSYS SRL 29.024,05 RON

Valoare atribuită

29.024,05 RON

din 29.024,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.