Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 72,6% sub estimat
Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar SRR prin reprezentare media – 6 Loturi.
- Număr anunț
- CAN1048882
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
- Furnizor / câștigător
- BEST ADVERTISING WORLDWIDE S.R.L. (CUI 39880768)
- Cod CPV
- 79342000-3 · Servicii de comercializare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 446.400 RON
- Valoare atribuită
- 122.400 RON 72,6% sub estimat
- Data anunțului
- 21.01.2021 01:36
- Anunț de participare
- CN1025426
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 122.400 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 3 | Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… | — | BEST ADVERTISING WORLDWIDE 2 contracte | 28.800 RON |
| BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 969 · 23.12.2020 | — | |||
| BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 984 · 30.12.2020 | 28.800 RON | |||
| 4 | Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… | — | BEST ADVERTISING WORLDWIDE 2 contracte | 36.000 RON |
| BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 982 · 30.12.2020 | — | |||
| BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 988 · 31.12.2020 | 36.000 RON | |||
| 5 | Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… | — | BEST ADVERTISING WORLDWIDE 2 contracte | 57.600 RON |
| BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 985 · 30.12.2020 | — | |||
| BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 989 · 31.12.2020 | 57.600 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BEST ADVERTISING WORLDWIDE S.R.L. CUI RO39880768
Terți susținători 1
COMPLETE MEDIA GRUP SRL CUI RO 17045040
Valoare atribuită
122.400 RON
din 446.400 RON estimat
72,6%
Adjudecat la 27,4% din estimat · economie 324.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.