Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADV1267922 ILTRU A1B1E1 P3 SL (ABE1P3 SL) PENTRU PUREFLO ESM

Număr anunț
DA29898496
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
Cod CPV
42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.124.236 RON
Data publicării
07.02.2022 00:00
Data finalizării
09.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.124.236 RON