Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 82,3% sub estimat

Furnizare materiale sanitare pentru protectia personalului

Număr anunț
SCNA1041763
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI RO4553240)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428.154,90 RON
Valoare atribuită
75.786,50 RON 82,3% sub estimat
Data anunțului
28.01.2021 09:42
Anunț de participare
SCN1071186

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (7)

Adjudecat: 75.786,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 combinezon unica folosinta Anulat
2 halate unica folosinta impermeabile DNS BIROTICA · RIVER TRADE & SERVICES SRL,DNS BIROTICA,Work Safe Box 2 contracte 8.200 RON
DNS BIROTICA · contract 63215 · 02.09.2020 8.200 RON
RIVER TRADE & SERVICES SRL,DNS BIROTICA,Work Safe Box · contract 62122 · 26.08.2020
3 manusi chirurgicale nitril TZMO ROMANIA · TZMO ROMANIA,ATLAS SPORT 3 contracte 39.625 RON
TZMO ROMANIA · contract 74333 · 29.10.2020 24.625 RON
TZMO ROMANIA,ATLAS SPORT · contract 62123 · 26.08.2020
TZMO ROMANIA · contract 63216 · 02.09.2020 15.000 RON
4 viziere rabatabile Anulat
5 masti protectie 3 pliuri DOLEX COM,ALISON HAYES (ROMANIA),MEDICAL TECHNOLOGIES WORLD SRL,TOPALIS ENGINEERING SRL,BEST ACHIZITII 3 contracte 25.066,50 RON
DOLEX COM,ALISON HAYES (ROMANIA),MEDICAL TECHNOLOGIES WORLD SRL,TOPALIS ENGINEERING SRL,BEST ACHIZITII · contract 62125 · 26.08.2020
BEST ACHIZITII · contract 63217 · 02.09.2020 17.400 RON
BEST ACHIZITII · contract 74334 · 29.10.2020 7.666,50 RON
6 Masca protectie 4 straturi FFP2(NK95) CRIO - 2 S.R.L. · ATLAS SPORT 3 contracte 2.895 RON
CRIO - 2 S.R.L. · contract 74335 · 29.10.2020 1.920 RON
ATLAS SPORT · contract 63219 · 02.09.2020 975 RON
CRIO - 2 S.R.L.,ATLAS SPORT · contract 62127 · 26.08.2020
7 Masca protectie FFP3 Anulat

Participanți · 14 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
WORK SAFE BOX S.R.L. CUI RO38594750
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Încă 11 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

75.786,50 RON

din 428.154,90 RON estimat 82,3%

Adjudecat la 17,7% din estimat · economie 352.368,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.