Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 72,2% sub estimat

Consolidarea sistemului de transport în România, între Onești - Isaccea și inversarea fluxului la Isaccea” – faza 2 (Interconectarea Sistemului Național de Transport cu Sistemul Internațional şi reverse flow la Isaccea - faza 2) : Modernizarea Stației de comprimare Onești și Modernizarea Stației de comprimare Siliștea

Număr anunț
CAN1018656
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
EURO CONSTRUCT INTERNATIONAL SRL (CUI 11412619)
Cod CPV
45255121-3 · Lucrari de constructii de instalatii de suprafata (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266.491.848,35 EUR
Valoare atribuită
74.092.233,51 EUR 72,2% sub estimat
Data anunțului
28.01.2021 01:37
Anunț de participare
CN1010718

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Asociați 2
INSPET SA CUI RO 1357410
Subcontractanți 7
ARGENTA S.R.L. CUI RO 3959705
BAT MEDIAS SA CUI RO 2580508
MOLDOCOR S.A. CUI RO 2046250
PETROSTAR SA CUI RO 1360296
ROCONSULT TECH SRL CUI RO 19007743
SUTECH SRL CUI RO 6148775
TIAB SA CUI RO 1555115

Valoare atribuită

74.092.233,51 EUR

din 266.491.848,35 EUR estimat 72,2%

Adjudecat la 27,8% din estimat · economie 192.399.614,84 EUR

Deschise acum pe acest cod

Nicio licitație deschisă acum pe 45255121-3. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.

Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.