Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent nr. 1 la Acordul- cadru 12 luni furnizare de gaze naturale pentru sediile consumatoare ale Inspectoratului de Stat în Constructii - ISC nr. 3/21.01.2021

Număr anunț
CAN1050291
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C (CUI 14234699)
Furnizor / câștigător
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457.178,30 RON
Valoare atribuită
457.178,30 RON
Data anunțului
02.02.2021 14:13

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 457.178,30 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ENGIE ROMANIA S.A. 457.178,30 RON

Valoare atribuită

457.178,30 RON

din 457.178,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.