Atribuită
Anunț atribuire
ACT ADITIONAL SUPLIMENTARE CANTITATE Achizitie energie electrica pentru punctele de consum ale SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN GALATI ANUNT ATRIBUIRE CAN1035784 / 18 iun. 2020
- Număr anunț
- CAN1051220
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.277 RON
- Valoare atribuită
- 5.277 RON
- Data anunțului
- 23.02.2021 19:20
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 5.277 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | TINMAR ENERGY | 5.277 RON |
Valoare atribuită
5.277 RON
din 5.277 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro