Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent furnizare carburanti pe baza de carduri nr. 20973/28.01.2021, subsecvent acordului-cadru T2/30469/29.12.2020
- Număr anunț
- CAN1051187
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 529.396,65 RON
- Valoare atribuită
- 529.396,65 RON
- Data anunțului
- 23.02.2021 10:43
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 529.396,65 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | OMV PETROM MARKETING | 529.396,65 RON |
Valoare atribuită
529.396,65 RON
din 529.396,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro