Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 80,8% sub estimat

FURNIZARE CARBURANTI AUTO

Număr anunț
CAN1051071
Autoritate contractantă
SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI RO25616767)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.876.320 RON
Valoare atribuită
2.088.920 RON 80,8% sub estimat
Data anunțului
26.02.2021 01:35
Anunț de participare
CN1025886

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 2.088.920 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Motorină euro 5 AUTOVEST SRL,ALMATAR TRANS 2 contracte 2.064.000 RON
AUTOVEST SRL,ALMATAR TRANS · contract 1305 · 05.02.2021
ALMATAR TRANS · contract 1306 · 05.02.2021 2.064.000 RON
2 Benzina fara plumb ALMATAR TRANS 2 contracte 24.920 RON
ALMATAR TRANS · contract 1303 · 05.02.2021
ALMATAR TRANS · contract 1304 · 05.02.2021 24.920 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930

Valoare atribuită

2.088.920 RON

din 10.876.320 RON estimat 80,8%

Adjudecat la 19,2% din estimat · economie 8.787.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.