Atribuită Anunț atribuire

CONTRACT SUBSECVENT 2 (ACORD CADRU T756/04.01.2021)-CORESPONDENTA CURENTA SI DECIZII

Număr anunț
CAN1051581
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
PINK POST SOLUTIONS SRL (CUI 28646126)
Cod CPV
64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Norme proprii (Anexa 2)
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118.575 RON
Valoare atribuită
118.575 RON
Data anunțului
02.03.2021 15:12

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 118.575 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
PINK POST SOLUTIONS S.R.L. 118.575 RON

Valoare atribuită

118.575 RON

din 118.575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.