Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 15,9% sub estimat
SF+PT CLADIRI SI INFRASTRUCTURA ANEXE LA AEROPORTUL INTERNATIONAL BRASOV
- Număr anunț
- CAN1051313
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- PENCRAFT SRL (CUI 19173045)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.974.789,92 RON
- Valoare atribuită
- 1.660.000 RON 15,9% sub estimat
- Data anunțului
- 02.03.2021 01:36
- Anunț de participare
- CN1021176
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PENCRAFT SRL CUI RO19173045
Asociați 1
MIHUL SRL CUI RO 1962569
Subcontractanți 6
ALGO MEDIASOFT SRL CUI 14306370
GEO PROJECT SRL CUI RO 23589240
Prisma Serv Compact CUI 20202055
PROEDIL SRL CUI 11806885
SILVOCAD SRL CUI 25807406
STRUCTURAL VISION S.R.L. CUI 41366166
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
POPP & ASOCIATII SRL CUI 14770662
Subcontractanți 1
OOPY ARHITECTURA S.R.L. CUI RO 15263161
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
TPF INGINERIE S.R.L. CUI RO 26985401
Asociați 1
K-BOX CONSTRUCTION DESIGN SRL CUI RO29079097
Terți susținători 1
TPF GETINSA EUROESTUDIOS SL. CUI B84840685
Valoare atribuită
1.660.000 RON
din 1.974.789,92 RON estimat
15,9%
Adjudecat la 84,1% din estimat · economie 314.789,92 RON
Deschise acum pe acest cod
5 licitații deschise pe 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.