Atribuită Anunț atribuire

Medicamente ARV

Număr anunț
186883
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33651400-2 · Antivirale pentru uz sistemic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.888.447,20 RON
Valoare atribuită
11.503.447,20 RON
Data anunțului
13.03.2021 01:35

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 11.503.447,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Dolutegravir 50mg + Abacavir 600mg + Lamivudina 300mg (Triumeq) MEDIPLUS EXIM S.R.L.,FARMEXPERT D.C.I. S.R.L.,EUROPHARM HOLDING S.A. 4.550.688 RON
2 Rilpivirina 25mg (Edurant)
3 Darunavir 800mg + Cobicistat 150mg (Rezolsta) MEDIPLUS EXIM S.R.L.,FARMEXPERT D.C.I. S.R.L.,EUROPHARM HOLDING S.A. 2.064.312 RON
MEDIPLUS EXIM S.R.L. · FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. 6 contracte 4.888.447,20 RON
MEDIPLUS EXIM S.R.L. · contract 2569 · 16.11.2018 426.627 RON
MEDIPLUS EXIM S.R.L. · contract 1147 · 25.01.2021 1.995.840 RON
FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 1154 · 26.01.2021 9.093 RON
FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 1316 · 15.02.2021 3.637,20 RON
MEDIPLUS EXIM S.R.L. · contract 1358 · 17.02.2021 1.663.200 RON
MEDIPLUS EXIM S.R.L. · contract 1495 · 27.06.2018 790.050 RON

Valoare atribuită

11.503.447,20 RON

din 4.888.447,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.