Atribuită Anunț atribuire

SERVICII DE ASIGURARE RCA SI CASCO

Număr anunț
SCNA1044230
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA ARGES (CUI 7549660)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249.783,97 RON
Valoare atribuită
249.783,97 RON
Data anunțului
17.03.2021 12:16

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 249.783,97 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 RCA Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP 5 contracte 23.663,97 RON
Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 11003 · 15.10.2020
Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 11968 · 10.11.2020 8.679,80 RON
Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 167 · 05.01.2021 9.729,68 RON
Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 1486 · 03.02.2021 3.342,14 RON
Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 2960 · 15.03.2021 1.912,35 RON
2 CASCO Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP 4 contracte 226.120 RON
Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 11004 · 15.10.2020
Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 401 · 11.01.2021 143.965 RON
Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 11969 · 10.11.2020 42.672 RON
Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP · contract 13750 · 17.12.2020 39.483 RON

Valoare atribuită

249.783,97 RON

din 249.783,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.