Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 63,0% sub estimat
ACORD CADRU FURNIZARE ALIMENTE 2020
- Număr anunț
- CAN1029845
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.548.735,84 RON
- Valoare atribuită
- 573.023,75 RON 63,0% sub estimat
- Data anunțului
- 23.03.2021 01:39
- Anunț de participare
- CN1017794
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (46)
Estimat: 1.548.735,84 RON Adjudecat: 573.023,75 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ARDEI GRAS | 16.800 RON | — | |
| 2 | AMESTEC CONDIMENTE | 9.240 RON | — | |
| 3 | CEAPĂ | 22.400 RON | DOIMAN COM S.R.L. 3 contracte | 19.398 RON ↓13,4% |
| DOIMAN COM S.R.L. · contract N2/23463 · 01.02.2021 | 9.544 RON | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract N2/27069 · 02.03.2021 | 6.263 RON | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract N2/20745 · 08.01.2021 | 3.591 RON | |||
| 4 | GEM | 40.500 RON | CARLAND S.R.L. 5 contracte | 126.516 RON |
| CARLAND S.R.L. · contract N2/55074 · 07.10.2020 | 48.470 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract N2/55774 · 07.10.2020 | 48.470 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract N2/27059 · 02.03.2021 | 10.620 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract N2/23464 · 01.02.2021 | 18.956 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract N2/28071 · 24.02.2020 | — | |||
| 5 | IAURT | 9.310 RON | NED COM 4 contracte | 3.439,80 RON ↓63,1% |
| NED COM · contract N2/28067 · 24.02.2020 | — | |||
| NED COM · contract N2/21785 · 18.01.2021 | 132,30 RON | |||
| NED COM · contract N2/55066 · 07.10.2020 | 1.102,50 RON | |||
| NED COM · contract N2/29285 · 02.03.2020 | 2.205 RON | |||
| 6 | IAURT PAHAR | 44.000 RON | LACTATE NATURA 4 contracte | 13.640 RON ↓69,0% |
| LACTATE NATURA · contract N2/29288 · 02.03.2020 | 9.300 RON | |||
| LACTATE NATURA · contract N2/28068 · 24.02.2020 | — | |||
| LACTATE NATURA · contract N2/55064 · 07.10.2020 | 3.720 RON | |||
| LACTATE NATURA · contract N2/23462 · 01.02.2021 | 620 RON | |||
| 7 | LAPTE PRAF | 11.508 RON | ADCON 5 contracte | 36.183 RON |
| ADCON · contract N2/28066 · 24.02.2020 | — | |||
| ADCON · contract N2/27064 · 02.03.2021 | 2.464,50 RON | |||
| ADCON · contract N2/29287 · 02.03.2020 | 20.486 RON | |||
| ADCON · contract N2/55077 · 07.10.2020 | 10.768 RON | |||
| ADCON · contract N2/23404 · 01.02.2021 | 2.464,50 RON | |||
| 8 | LAPTE | 60.000 RON | — | |
| 9 | MERE | 27.600 RON | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 2 contracte | 10.797,50 RON ↓60,9% |
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract N2/29289 · 02.03.2020 | 10.797,50 RON | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract N2/28141 · 24.02.2020 | — | |||
| 10 | MORCOVI | 4.800 RON | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 3 contracte | 534 RON ↓88,9% |
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract N2/20741 · 08.01.2021 | 178 RON | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract N2/27567 · 02.03.2021 | 178 RON | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract N2/23402 · 01.02.2021 | 178 RON | |||
| 11 | OUĂ GAINA | 49.500 RON | — | |
| 12 | ALBITURĂ PĂSTÂRNAC | 10.800 RON | DOIMAN COM S.R.L. | — |
| 13 | SARE GRUNJOASĂ | 1.920 RON | — | |
| 14 | BRANZA TELEMEA DE VACĂ | 90.900 RON | DOIMAN COM S.R.L. 2 contracte | 97.741 RON |
| DOIMAN COM S.R.L. · contract N2/29282 · 02.03.2020 | 71.795 RON | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract N2/55062 · 07.10.2020 | 25.946 RON | |||
| 15 | BRANZA DE VACĂ NESĂRATĂ | 6.660 RON | — | |
| 16 | UNT | 71.400 RON | CARLAND S.R.L. | 105.709 RON |
| 17 | PIPER MĂCINAT | 1.261,60 RON | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 2 contracte | 3.294,50 RON |
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract N2/21807 · 18.01.2021 | 48 RON | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract N2/55078 · 07.10.2020 | 3.246,50 RON | |||
| 18 | CIMBRU | 506 RON | — | |
| 19 | USTUROI GRANULAT | 4.620 RON | STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte | 4.125,50 RON ↓10,7% |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract N2/28064 · 24.02.2020 | — | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract N2/29286 · 02.03.2020 | 4.125,50 RON | |||
| 20 | BOIA DE ARDEI | 759 RON | — | |
| 21 | FOI DE DAFIN | 604,44 RON | — | |
| 22 | BRÂNZĂ TOPITĂ | 28.600 RON | ADCON | 299,15 RON ↓99,0% |
| 23 | PATEU DE FICAT PUI | 37.500 RON | — | |
| 24 | HREAN RADACINA | 567 RON | AMA FRUCT CP 2 contracte | 1.670 RON |
| AMA FRUCT CP · contract N2/55075 · 07.10.2020 | 1.670 RON | |||
| AMA FRUCT CP · contract N2/28072 · 24.02.2020 | — | |||
| 25 | BORS | 7.220 RON | STEDYAN COM S.R.L. 4 contracte | 1.722,50 RON ↓76,1% |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract N2/23467 · 01.02.2021 | 453,50 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract N2/21809 · 18.01.2021 | 247,50 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract N2/55067 · 07.10.2020 | 843 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract N2/27066 · 02.03.2021 | 178,50 RON | |||
| 26 | CIUPERCI CONSERVATE | 20.448 RON | — | |
| 27 | TOCANA LEGUME | 25.584 RON | — | |
| 28 | CARCASA DE PORC | 110.400 RON | COMSORADI SRL 5 contracte | 58.650 RON ↓46,9% |
| COMSORADI SRL · contract N2/23466 · 01.02.2021 | 3.450 RON | |||
| COMSORADI SRL · contract N2/55068 · 07.10.2020 | 11.040 RON | |||
| COMSORADI SRL · contract N2/29266 · 02.03.2020 | 41.400 RON | |||
| COMSORADI SRL · contract N2/28070 · 24.02.2020 | — | |||
| COMSORADI SRL · contract N2/20742 · 08.01.2021 | 2.760 RON | |||
| 29 | PULPE DE PUI | 170.000 RON | CARLAND S.R.L. | 5.040 RON ↓97,0% |
| 30 | CARNATI SEMIAFUMATI | 47.520 RON | MATRA S.R.L. | 3.936 RON ↓91,7% |
| 31 | CREMWURSTI DE PUI | 38.400 RON | MATRA S.R.L. 4 contracte | 26.418 RON ↓31,2% |
| MATRA S.R.L. · contract N2/20749 · 08.01.2021 | 1.602 RON | |||
| MATRA S.R.L. · contract N2/55065 · 07.10.2020 | 21.360 RON | |||
| MATRA S.R.L. · contract N2/28069 · 24.02.2020 | — | |||
| MATRA S.R.L. · contract N2/223465 · 01.02.2021 | 3.456 RON | |||
| 32 | SALAM DE VARA | 33.300 RON | MATRA S.R.L. | 41.175 RON |
| 33 | CARTOFI TOAMNĂ | 118.720 RON | DOIMAN COM S.R.L. | 900 RON ↓99,2% |
| 34 | CARTOFI VARA | 46.000 RON | — | |
| 35 | CASTRAVEȚI | 13.860 RON | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. | 5.710 RON ↓58,8% |
| 36 | COZONAC CU NUCA SI RAHAT | 14.235 RON | — | |
| 37 | VARZĂ NOUĂ | 13.600 RON | — | |
| 38 | VARZĂ TOAMNĂ | 19.800 RON | — | |
| 39 | ZAHARINĂ | 124,80 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 2 contracte | 124,80 RON |
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract N2/29283 · 02.03.2020 | 124,80 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract N2/28065 · 24.02.2020 | — | |||
| 40 | MANDARINE | 44.928 RON | DOIMAN COM S.R.L. | 1.920 RON ↓95,7% |
| 41 | DOVLECEI | 8.388 RON | — | |
| 42 | ROSII | 16.776 RON | — | |
| 43 | VINETE | 11.376 RON | DOIMAN COM S.R.L. | 1.100 RON ↓90,3% |
| 44 | PAINE SEMIALBA | 216.000 RON | Anulat | — |
| 45 | TELINA RADACINA | 12.000 RON | AMA FRUCT CP 4 contracte | 2.980 RON ↓75,2% |
| AMA FRUCT CP · contract N2/23403 · 01.02.2021 | 298 RON | |||
| AMA FRUCT CP · contract N2/27058 · 02.03.2021 | 298 RON | |||
| AMA FRUCT CP · contract N2/29284 · 02.03.2020 | 2.235 RON | |||
| AMA FRUCT CP · contract N2/21803 · 18.01.2021 | 149 RON | |||
| 46 | SMANTANA | 8.300 RON | — | |
Participanți · 15 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADCON SRL CUI RO 5189319
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
573.023,75 RON
din 1.548.735,84 RON estimat
63,0%
Adjudecat la 37,0% din estimat · economie 975.712,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.