Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 51,4% sub estimat
Detergenti
- Număr anunț
- CAN1026213
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 439.795,70 RON
- Valoare atribuită
- 213.638,24 RON 51,4% sub estimat
- Data anunțului
- 25.03.2021 10:40
- Anunț de participare
- CN1014900
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 439.795,70 RON Adjudecat: 213.638,24 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Detergenti 1 | 272.785,40 RON | ECOLAB 11 contracte | 173.246,50 RON ↓36,5% |
| ECOLAB · contract 7269 · 22.03.2021 | 23.292,50 RON | |||
| ECOLAB · contract 15403 · 26.06.2020 | 51.038,40 RON | |||
| ECOLAB · contract 17376 · 17.07.2020 | 469 RON | |||
| ECOLAB · contract 19372 · 06.08.2020 | 2.455,50 RON | |||
| ECOLAB · contract 24065 · 28.09.2020 | 6.582,40 RON | |||
| ECOLAB · contract 24063 · 28.09.2020 | 9.388,20 RON | |||
| ECOLAB · contract 27774 · 22.10.2020 | 28.303,50 RON | |||
| ECOLAB · contract 5960 · 09.03.2021 | 27.551,50 RON | |||
| ECOLAB · contract 9334 · 03.04.2020 | — | |||
| ECOLAB · contract 10851 · 05.05.2020 | 21.460,90 RON | |||
| ECOLAB · contract 13689 · 09.06.2020 | 2.704,60 RON | |||
| 2 | Detergenti 2 | 167.010,30 RON | ECOLAB 7 contracte | 40.391,74 RON ↓75,8% |
| ECOLAB · contract 5591 · 25.02.2020 | 13.104,10 RON | |||
| ECOLAB · contract 5592 · 25.02.2020 | 2.648,08 RON | |||
| ECOLAB · contract 17375 · 17.07.2020 | 110 RON | |||
| ECOLAB · contract 26457 · 13.10.2020 | 7.041,76 RON | |||
| ECOLAB · contract 21336 · 08.09.2020 | 2.065,80 RON | |||
| ECOLAB · contract 27771 · 22.10.2020 | 15.422 RON | |||
| ECOLAB · contract 37125 · 10.12.2019 | — | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECOLAB SRL CUI RO 10543381
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INCREMENTAL SRL CUI RO 8024730
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL CUI RO 32521457
Valoare atribuită
213.638,24 RON
din 439.795,70 RON estimat
51,4%
Adjudecat la 48,6% din estimat · economie 226.157,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.