Atribuită Anunț atribuire

medicamente 17.03.2021

Număr anunț
CAN1052945
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.483,60 RON
Valoare atribuită
16.483,60 RON
Data anunțului
26.03.2021 13:29

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 16.483,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
FARMEXIM S.A. 16.483,60 RON

Valoare atribuită

16.483,60 RON

din 16.483,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.