Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 45,8% sub estimat

ANTISEPTICE,DEZINFECTANTI SI PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
CAN1012287
Autoritate contractantă
Institutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca (CUI 4547125)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313.608 RON
Valoare atribuită
169.823,90 RON 45,8% sub estimat
Data anunțului
01.04.2021 14:04
Anunț de participare
CN1007579

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Estimat: 313.608 RON Adjudecat: 169.823,90 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Solutie cutanata cu clorhexidina 235.200 RON ECOLAB 8 contracte 125.813,90 RON ↓46,5%
ECOLAB · contract 1417 · 05.02.2021 13.344 RON
ECOLAB · contract 1457/1 · 13.02.2019
ECOLAB · contract 2020/1 · 27.02.2019 4.336,80 RON
ECOLAB · contract 4063/10 · 24.04.2019 27.800 RON
ECOLAB · contract 7104/6 · 30.07.2019 55.600 RON
ECOLAB · contract 880/2 · 27.01.2020 12.343,20 RON
ECOLAB · contract 5631 · 04.06.2020 10.008 RON
ECOLAB · contract 8362/1 · 31.08.2020 2.381,90 RON
2 Solutie urologica pt.irigare 30.000 RON Anulat
3 Sapun lichid 15.120 RON FLYNG IMPEX S.R.L. 5 contracte 4.690 RON ↓69,0%
FLYNG IMPEX S.R.L. · contract 1228/2 · 01.02.2021 1.930 RON
FLYNG IMPEX S.R.L. · contract 2020/2 · 27.02.2019 800 RON
FLYNG IMPEX S.R.L. · contract 4063/11 · 24.04.2019 800 RON
ARCA MONDO CHIM S.R.L.,ALBA CLEAN S.R.L.,FLYNG IMPEX S.R.L. · contract 1457/3 · 13.02.2019
FLYNG IMPEX S.R.L. · contract 8623/2 · 07.09.2020 1.160 RON
4 Solutie pentru geamuri 3.048 RON FLYNG IMPEX S.R.L. · FLYNG IMPEX S.R.L.,ARCA MONDO CHIM S.R.L.,ALBA CLEAN S.R.L. 4 contracte 11.600 RON
FLYNG IMPEX S.R.L. · contract 10955/3 · 02.11.2020 1.780 RON
FLYNG IMPEX S.R.L. · contract 4145/5 · 14.04.2020 3.360 RON
FLYNG IMPEX S.R.L.,ARCA MONDO CHIM S.R.L.,ALBA CLEAN S.R.L. · contract 1457/4 · 13.02.2019
FLYNG IMPEX S.R.L. · contract 7137/3 · 31.07.2019 6.460 RON
5 Detergent vase 30.240 RON FLYNG IMPEX S.R.L. · ALBA CLEAN S.R.L.,FLYNG IMPEX S.R.L.,ARCA MONDO CHIM S.R.L. 4 contracte 27.720 RON ↓8,3%
FLYNG IMPEX S.R.L. · contract 2020/2 · 27.02.2019 21.600 RON
FLYNG IMPEX S.R.L. · contract 4063/11 · 24.04.2019 2.700 RON
FLYNG IMPEX S.R.L. · contract 568/6 · 20.01.2020 3.420 RON
ALBA CLEAN S.R.L.,FLYNG IMPEX S.R.L.,ARCA MONDO CHIM S.R.L. · contract 1457/5 · 13.02.2019

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FLYNG IMPEX SRL CUI RO 6792961
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
ALBA CLEAN SRL CUI RO 16359214
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
ARCA MONDO CHIM SRL CUI RO 15072439
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

169.823,90 RON

din 313.608 RON estimat 45,8%

Adjudecat la 54,2% din estimat · economie 143.784,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.