Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent nr.1 la Acordul- Cadru nr.54685/23.12.2020

Număr anunț
CAN1053432
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
GRUP EXPLOATARE SI INTRETINERE PALAT CFR S.A. (CUI 14893410)
Cod CPV
50710000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice si mecanice de constructii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.260,09 RON
Valoare atribuită
2.260,09 RON
Data anunțului
05.04.2021 13:41

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 2.260,09 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
GRUP EXPLOATARE SI INTRETINERE PALAT CFR S.A. 2.260,09 RON

Valoare atribuită

2.260,09 RON

din 2.260,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.