Atribuită
Anunț atribuire
RELUARE COMPETIŢIE LOTURI ANULATE AFERENTE PROCEDURII NR. CN 1025708/29.10.2020- MATERIALE SANITARE-CONSUMABILE MEDICALE
- Număr anunț
- SCNA1051573
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
- Furnizor / câștigător
- LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 359.840,20 RON
- Valoare atribuită
- 719.680,40 RON
- Data anunțului
- 19.04.2021 11:32
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Adjudecat: 719.680,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 13 | Masca laringiana nr 3;4;5 I gel | — | TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER 2 contracte | 15.444 RON |
| TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 1054 · 02.03.2021 | 7.722 RON | |||
| TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 1055 · 02.03.2021 | 7.722 RON | |||
| 20 | Fixator sonda de intubatie endotraheala adult | — | MEDICAL GRUP 2 contracte | 1.148,40 RON |
| MEDICAL GRUP · contract 1059 · 02.03.2021 | 574,20 RON | |||
| MEDICAL GRUP · contract 1058 · 02.03.2021 | 574,20 RON | |||
| 21 | Guler cervical reglabil ADULT ŞI PEDIATRIC | — | MEDIMPACT 2 contracte | 62.240 RON |
| MEDIMPACT · contract 1061 · 02.03.2021 | 31.120 RON | |||
| MEDIMPACT · contract 1062 · 02.03.2021 | 31.120 RON | |||
| 23 | Mănuşi Chirurgicale si Examinare | — | Limas Group S.R.L. 2 contracte | 636.600 RON |
| Limas Group S.R.L. · contract 1057 · 02.03.2021 | 318.300 RON | |||
| Limas Group S.R.L. · contract 1056 · 02.03.2021 | 318.300 RON | |||
| 47 | Saltea Incubator Transwarmer IT 2000 | — | X-Lab Solutions S.R.L. 2 contracte | 4.248 RON |
| X-Lab Solutions S.R.L. · contract 1063 · 02.03.2021 | 2.124 RON | |||
| X-Lab Solutions S.R.L. · contract 1064 · 02.03.2021 | 2.124 RON | |||
Valoare atribuită
719.680,40 RON
din 359.840,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro