Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 79,5% sub estimat

Contract subsecvent furnizare servicii integrate de comunicatii negociere nr.157750/29.03.2021 - P Gherla

Număr anunț
CAN1055270
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200,45 EUR
Valoare atribuită
450,45 EUR 79,5% sub estimat
Data anunțului
29.04.2021 15:19

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 450,45 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ORANGE ROMANIA 450,45 RON

Valoare atribuită

450,45 EUR

din 2.200,45 EUR estimat 79,5%

Adjudecat la 20,5% din estimat · economie 1.750,00 EUR

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.