Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 79,7% sub estimat

Contract subsecvent furnizare servicii integrate de comunicatii negociere nr.G27081/31.03.2021- P Braila

Număr anunț
CAN1055268
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.108,20 EUR
Valoare atribuită
225,01 EUR 79,7% sub estimat
Data anunțului
29.04.2021 15:13

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 225,01 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ORANGE ROMANIA 225,01 RON

Valoare atribuită

225,01 EUR

din 1.108,20 EUR estimat 79,7%

Adjudecat la 20,3% din estimat · economie 883,19 EUR

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.