Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 79,5% sub estimat
Contract subsecvent furnizare servicii integrate de telefonie nr.37293/30.03.2021 - P Arad
- Număr anunț
- CAN1055224
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.198,30 EUR
- Valoare atribuită
- 450,01 EUR 79,5% sub estimat
- Data anunțului
- 29.04.2021 13:46
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 450,01 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | ORANGE ROMANIA | 450,01 RON |
Valoare atribuită
450,01 EUR
din 2.198,30 EUR estimat
79,5%
Adjudecat la 20,5% din estimat · economie 1.748,29 EUR
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.