Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 20,5% sub estimat
FURNIZARE ECHIPAMENTE PENTRU IMUNOANALIZA
- Număr anunț
- CAN1052365
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 716.974 RON
- Valoare atribuită
- 569.760 RON 20,5% sub estimat
- Data anunțului
- 29.04.2021 01:37
- Anunț de participare
- CN1025947
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 569.760 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SISTEM AUTOMAT IMUNOLOGIE | — | BIVARIA GRUP S.R.L. 2 contracte | 137.760 RON |
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 38 · 26.02.2021 | 91.840 RON | |||
| BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 84 · 07.04.2021 | 45.920 RON | |||
| 2 | ECHIPAMENT DE TIP PCR SI ECHIPAMENTE AUXILIARE | — | BIVARIA GRUP S.R.L. | 432.000 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDIST S.R.L. CUI RO 6705884
Valoare atribuită
569.760 RON
din 716.974 RON estimat
20,5%
Adjudecat la 79,5% din estimat · economie 147.214 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.