Atribuită Anunț atribuire

Contract de furnizare reactivi şi materiale de laborator - 1752 - S.C. Diamedix Impex S.A. - 12.03.2021

Număr anunț
CAN1055345
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.209,60 RON
Valoare atribuită
61.209,60 RON
Data anunțului
04.05.2021 15:32

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 61.209,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
DIAMEDIX IMPEX 61.209,60 RON

Valoare atribuită

61.209,60 RON

din 61.209,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.