Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 16,7% sub estimat

Acord-cadru furnizare produse de origine animala

Număr anunț
CAN1034978
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139.710 RON
Valoare atribuită
116.324,20 RON 16,7% sub estimat
Data anunțului
13.05.2021 10:59
Anunț de participare
CN1019829

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 116.324,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Carne de pui - pulpe de pui CARLAND S.R.L. 8 contracte 31.429 RON
CARLAND S.R.L. · contract Y41867 · 19.05.2020 12.453 RON
CARLAND S.R.L. · contract Y41863 · 19.05.2020
CARLAND S.R.L. · contract Y61556 · 01.10.2020 8.895 RON
CARLAND S.R.L. · contract 20151 · 04.01.2021 1.779 RON
CARLAND S.R.L. · contract 24340 · 01.02.2021 2.490,60 RON
CARLAND S.R.L. · contract Y28314 · 01.03.2021 2.549,90 RON
CARLAND S.R.L. · contract Y32520 · 01.04.2021 1.779 RON
CARLAND S.R.L. · contract 36814 · 04.05.2021 1.482,50 RON
2 Cremwursti pui CARLAND S.R.L. 8 contracte 59.940 RON
CARLAND S.R.L. · contract Y61555 · 01.10.2020 18.981 RON
CARLAND S.R.L. · contract 20150 · 04.01.2021 4.995 RON
CARLAND S.R.L. · contract y32521 · 01.04.2021 2.997 RON
CARLAND S.R.L. · contract 24344 · 01.02.2021 5.794,20 RON
CARLAND S.R.L. · contract Y28315 · 01.03.2021 4.695,30 RON
CARLAND S.R.L. · contract 36811 · 04.05.2021 1.998 RON
CARLAND S.R.L. · contract Y41859 · 19.05.2020
CARLAND S.R.L. · contract Y41866 · 19.05.2020 20.479,50 RON
3 Slănină crudă CARLAND S.R.L. 6 contracte 21.000 RON
CARLAND S.R.L. · contract Y28318 · 01.03.2021 3.000 RON
CARLAND S.R.L. · contract y32519 · 01.04.2021 4.125 RON
CARLAND S.R.L. · contract 36810 · 04.05.2021 3.825 RON
CARLAND S.R.L. · contract Y24347 · 01.02.2021 1.800 RON
CARLAND S.R.L. · contract 56832 · 01.09.2020 8.250 RON
CARLAND S.R.L. · contract Y41862 · 19.05.2020
4 Cârnați semi-afumați CARLAND S.R.L. 2 contracte 3.955,20 RON
CARLAND S.R.L. · contract Y41864 · 19.05.2020 3.955,20 RON
CARLAND S.R.L. · contract Y41861 · 19.05.2020

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Cristim 2 Prodcom CUI RO 6561703
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

116.324,20 RON

din 139.710 RON estimat 16,7%

Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 23.385,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.