Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 64,6% sub estimat

Acord cadru furnizare produse agro-alimentare

Număr anunț
CAN1033550
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205.000 RON
Valoare atribuită
72.542 RON 64,6% sub estimat
Data anunțului
14.05.2021 12:05
Anunț de participare
CN1019638

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 72.542 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Carnati populari DOIMAN COM S.R.L.,CARLAND S.R.L. · DOIMAN COM S.R.L. 5 contracte 33.906,50 RON
DOIMAN COM S.R.L.,CARLAND S.R.L. · contract 114907 · 11.05.2020
CARLAND S.R.L. · contract 124914 · 24.08.2020 5.980 RON
CARLAND S.R.L. · contract 137778 · 15.12.2020 2.852,50 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract 129822 · 08.10.2020 12.450 RON
CARLAND S.R.L. · contract 108254 · 12.03.2021 12.624 RON
2 Parizer pasare DOIMAN COM S.R.L. · CARLAND S.R.L. 5 contracte 38.635,50 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract 129821 · 08.10.2020 14.001,50 RON
CARLAND S.R.L. · contract 124913 · 24.08.2020 3.795 RON
CARLAND S.R.L.,DOIMAN COM S.R.L. · contract 114909 · 11.05.2020
DOIMAN COM S.R.L. · contract 137764 · 15.12.2020 4.875 RON
CARLAND S.R.L. · contract 108251 · 11.03.2021 15.964 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

72.542 RON

din 205.000 RON estimat 64,6%

Adjudecat la 35,4% din estimat · economie 132.458 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.