Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 31,7% sub estimat

Acord - cadru furnizare apa minerală naturală necarbogazoasă la 2 litri/carbogazoasă la 2 litri.

Număr anunț
CAN1028629
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Furnizor / câștigător
ADCON SRL (CUI 5189319)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
515.830,50 RON
Valoare atribuită
352.318,36 RON 31,7% sub estimat
Data anunțului
28.05.2021 14:41
Anunț de participare
CN1016203

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 515.830,50 RON Adjudecat: 352.318,36 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 APĂ MINERALĂ NATURALĂ NECARBOGAZOASĂ LA 2 LITRI 51.583 RON ADCON 2 contracte 134.308,36 RON
ADCON · contract 118213 · 22.01.2020
ADCON · contract 118244 · 29.01.2020 134.308,36 RON
2 APĂ MINERALĂ NATURALĂ CARBOGAZOASĂ LA 2 LITRI 464.247,50 RON ADCON 218.010 RON ↓53,0%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADCON SRL CUI RO 5189319
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NISARA IMPEX SRL CUI RO8566375
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

352.318,36 RON

din 515.830,50 RON estimat 31,7%

Adjudecat la 68,3% din estimat · economie 163.512,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.