Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 66,0% sub estimat
Furnizare Echipamente de protecție - Măști de protecție respiratorie individuală pentru domeniul medical și Mănuși de unică folosință
- Număr anunț
- SCNA1046335
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
- Furnizor / câștigător
- BEST ACHIZIŢII SRL (CUI 32125703)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408.920 RON
- Valoare atribuită
- 139.097 RON 66,0% sub estimat
- Data anunțului
- 28.05.2021 12:03
- Anunț de participare
- SCN1073659
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 408.920 RON Adjudecat: 139.097 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1- Măști de protecție respiratorie individuală pentru dom… | 360.300 RON | BEST ACHIZITII 4 contracte | 111.693 RON ↓69,0% |
| BEST ACHIZITII · contract 176458 · 11.11.2020 | 9.300 RON | |||
| BEST ACHIZITII · contract 176457 · 11.11.2020 | — | |||
| BEST ACHIZITII · contract 176518 · 20.11.2020 | 29.109 RON | |||
| BEST ACHIZITII · contract 176668 · 07.12.2020 | 73.284 RON | |||
| 2 | Lotul 2 - Mănuși de unică folosință | 48.620 RON | DOLEX COM 2 contracte | 27.404 RON ↓43,6% |
| DOLEX COM · contract 176538 · 23.11.2020 | — | |||
| DOLEX COM · contract 176669 · 07.12.2020 | 27.404 RON | |||
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOLEX COM SRL CUI RO 6670360
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BEST ACHIZIŢII SRL CUI 32125703
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
S.I.A.T. CONSULTING SERVICE SRL CUI RO 31836201
Valoare atribuită
139.097 RON
din 408.920 RON estimat
66,0%
Adjudecat la 34,0% din estimat · economie 269.823 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.