Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 21,1% sub estimat
Acord cadru privind achizitia publica de LEGUME, FRUCTE SI CARTOFI
- Număr anunț
- CAN1033086
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
- Cod CPV
- 03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.121.722,86 RON
- Valoare atribuită
- 885.367,97 RON 21,1% sub estimat
- Data anunțului
- 28.05.2021 01:36
- Anunț de participare
- CN1018724
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 1.121.722,86 RON Adjudecat: 885.367,97 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LEGUME SI FRUCTE | 844.330,86 RON | RULTRANS INDUSTRY 93 SRL 3 contracte | 725.262,10 RON ↓14,1% |
| RULTRANS INDUSTRY 93 SRL · contract 337 · 11.02.2021 | 267.742,50 RON | |||
| RULTRANS INDUSTRY 93 SRL · contract 952 · 05.05.2020 | 457.519,60 RON | |||
| RULTRANS INDUSTRY 93 SRL · contract 951 · 05.05.2020 | — | |||
| 2 | CARTOFI | 277.392 RON | AMA FRUCT CP 5 contracte | 160.105,87 RON ↓42,3% |
| AMA FRUCT CP · contract 2025 · 27.10.2020 | 40.500 RON | |||
| AMA FRUCT CP · contract 400 · 22.02.2021 | 38.565,07 RON | |||
| AMA FRUCT CP · contract 1089 · 24.05.2021 | 24.300 RON | |||
| AMA FRUCT CP · contract 953 · 05.05.2020 | — | |||
| AMA FRUCT CP · contract 954 · 05.05.2020 | 56.740,80 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL CUI 37462580
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LIACRIS SRL CUI RO 9213894
Valoare atribuită
885.367,97 RON
din 1.121.722,86 RON estimat
21,1%
Adjudecat la 78,9% din estimat · economie 236.354,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.