Atribuită Anunț atribuire

Servicii de organizare evenimente pentru Ziua Internationala a Copilului la data 1 Iunie 2021

Număr anunț
CAN1057046
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
SERENITY YOUTH S.R.L. (CUI 43465115)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata proprie
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85.000 RON
Valoare atribuită
85.000 RON
Data anunțului
03.06.2021 14:34

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 85.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SC SERENITY YOUTH SRL 85.000 RON

Valoare atribuită

85.000 RON

din 85.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.