Atribuită
Anunț atribuire
Execuție lucrări pentru -Creșterea ef. energ. pt. bl. de lo LOT 1-str. Horea, bl. A6, A7 și Pța 1 Dec. 1918, Bl. 25
- Număr anunț
- CAN1057009
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- TERANOVA BUSINESS & CONSULTING SRL (CUI 32365102)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.303.718,89 RON
- Valoare atribuită
- 2.303.718,89 RON
- Data anunțului
- 03.06.2021 10:13
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 2.303.718,89 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | TERANOVA BUSINESS & CONSULTING SRL | 2.303.718,89 RON |
Valoare atribuită
2.303.718,89 RON
din 2.303.718,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro