Atribuită Anunț atribuire

Servicii de reparare si intretinere sisteme in imobile

Număr anunț
189929
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4340633)
Furnizor / câștigător
CLEAN PREST ACTIV SRL (CUI 24131453)
Cod CPV
50700000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor de constructii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.091.200 RON
Valoare atribuită
8.674.020 RON
Data anunțului
18.06.2021 01:40
Anunț de participare
184426

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 8.674.020 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit CLEAN PREST ACTIV SRL 5.204.412 RON
CLEAN PREST ACTIV SRL 4 contracte 3.469.608 RON
CLEAN PREST ACTIV SRL · contract 4182 · 01.08.2018 578.268 RON
CLEAN PREST ACTIV SRL · contract 6748 · 11.12.2018 578.268 RON
CLEAN PREST ACTIV SRL · contract 2360 · 15.04.2020 1.156.536 RON
CLEAN PREST ACTIV SRL · contract 6852 · 23.04.2021 1.156.536 RON

Valoare atribuită

8.674.020 RON

din 6.091.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.