Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 9,4% sub estimat

Amenajare platou Casa de Cultura, oras Rovinari

Număr anunț
SCNA1054113
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
SPERANŢA SRL (CUI 2163772)
Cod CPV
45112700-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.433.992,13 RON
Valoare atribuită
1.299.775,26 RON 9,4% sub estimat
Data anunțului
23.06.2021 14:50
Anunț de participare
SCN1082834

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPERANŢA SRL CUI RO2163772
Terți susținători 1
LEXSERCON 2010 SRL CUI RO33174917
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MAXIS TRANS SRL CUI 21102674
Terți susținători 1
YDAIL CONSTRUCT SRL CUI RO 14478413
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AMIS&MOB SERV SRL CUI RO 26447828
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.299.775,26 RON

din 1.433.992,13 RON estimat 9,4%

Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 134.216,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.