Atribuită Anunț atribuire

Furnizare energie electrica, SC TINMAR ENERGY SA pentru perioada 01.07-31.12.2021 pentru unitatile subordonate UM 01263 Targoviste. Pret propriu de furnizare: 393 lei/ Mwh/JT. Valoare 516.075,92 lei

Număr anunț
CAN1058205
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
516.075,92 RON
Valoare atribuită
516.075,92 RON
Data anunțului
25.06.2021 08:27

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 516.075,92 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
Sc TINMAR ENERGY SA 516.075,92 RON

Valoare atribuită

516.075,92 RON

din 516.075,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.