Atribuită Anunț atribuire

ACORD CADRU DE FURNIZARE CONSUMABILE MEDICALE compatibile cu analizoarele de gaze OPTI CCA TS2 SI EDAN

Număr anunț
SCNA1054198
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
ACVAROM INTERNATIONAL SRL (CUI 28911176)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.080 RON
Valoare atribuită
100.170 RON
Data anunțului
25.06.2021 07:57
Anunț de participare
SCN1086978

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 100.170 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Consumabile compatibile cu analizorul de gaze OPTI CCA TS2 ACVAROM INTERNATIONAL 2 contracte 81.790 RON
ACVAROM INTERNATIONAL · contract 36 · 24.06.2021 64.300 RON
ACVAROM INTERNATIONAL · contract 1 · 24.06.2021 17.490 RON
2 Consumabile compatibile cu analizorul de gaze EDAN BIVARIA GRUP S.R.L. 2 contracte 18.380 RON
BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 37 · 24.06.2021 13.780 RON
BIVARIA GRUP S.R.L. · contract 1 · 24.06.2021 4.600 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576

Valoare atribuită

100.170 RON

din 78.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.