- Număr anunț
- SCNA1000517
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.364,61 RON
- Valoare atribuită
- 20.364,61 RON
- Data anunțului
- 01.07.2021 14:44
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (60)
Adjudecat: 20.364,61 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hârtie A4 | — | Anulat | — |
| 2 | Hârtie A3 | — | Anulat | — |
| 3 | Hârtie colorată | — | — | |
| 4 | Plic B4 kraft cu burduf | — | Evident Group S.R.L. | — |
| 5 | Plic C4 alb | — | — | |
| 6 | Plic CD plastic | — | — | |
| 7 | Dosar plastic cu șină | — | — | |
| 8 | Biblioraft 75mm | — | — | |
| 9 | Alonjă plastic A5 | — | — | |
| 10 | Etichete autoadezive | — | — | |
| 11 | Separatoare carton colorate A6 | — | — | |
| 12 | Folii protecție | — | Evident Group S.R.L. | 1.726,96 RON |
| 13 | Hârtie flipchart | — | — | |
| 14 | Pix albastru | — | — | |
| 15 | Pix negru | — | — | |
| 16 | Pix cu gel albastru | — | — | |
| 17 | Pix cu gel negru | — | — | |
| 18 | Pix cu gel roșu | — | — | |
| 19 | Caiet A4 cu inele din plastic | — | — | |
| 20 | Perforator metalic | — | — | |
| 21 | Capsator 24/6 | — | — | |
| 22 | Creion mecanic 0,5mm | — | — | |
| 23 | Mină creion 0,5mm | — | Evident Group S.R.L. 2 contracte | 3.059,37 RON |
| Evident Group S.R.L. · contract 3102 · 17.10.2019 | 1.070,97 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 661 · 19.02.2019 | 1.988,40 RON | |||
| 24 | Marker negru CD | — | — | |
| 25 | Market evidentiator lichid 4 culori | — | Evident Group S.R.L. | 5.079 RON |
| 26 | Marker | — | — | |
| 27 | Cub post-it 4 culori | — | — | |
| 28 | Agrafe birou 33mm | — | — | |
| 29 | Capse 24/6 | — | — | |
| 30 | CD-RW | — | — | |
| 31 | Bandă corectoare | — | — | |
| 32 | Pastă corectoare | — | — | |
| 33 | Gumfix | — | — | |
| 34 | Dosar carton încopciat alb | — | — | |
| 35 | Decapsator | — | — | |
| 36 | Foarfecă | — | — | |
| 37 | Cutter mic | — | — | |
| 38 | Cutter mare | — | — | |
| 39 | Bandă adezivă 13mm | — | — | |
| 40 | Bandă adezivă 19mm | — | — | |
| 41 | Bandă adezivă 46mm | — | — | |
| 42 | Riglă 30cm | — | — | |
| 43 | Clipsuri pentru hârtie 24mm | — | — | |
| 44 | Clipsuri pentru hârtie 32mm | — | — | |
| 45 | Clipsuri pentru hârtie 41mm | — | — | |
| 46 | Agrafe birou 50mm | — | — | |
| 47 | Agrafe birou 78mm | — | — | |
| 48 | Post-it 76x76mm, culori pal | — | — | |
| 49 | Index plastic | — | — | |
| 50 | Index plastic cu dispenser | — | — | |
| 51 | Servietă plastic transparent color A4 | — | Evident Group S.R.L. 6 contracte | 3.893,57 RON |
| Evident Group S.R.L. · contract 1364 · 27.05.2019 | 1.688,75 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 531 · 31.01.2020 | 408,30 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 479 · 23.01.2020 | 122,49 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 33 · 06.01.2020 | 939,09 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 3459 · 13.11.2019 | 244,98 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 3440 · 05.11.2019 | 489,96 RON | |||
| 52 | Caiet A4 cu spiră din metal | — | — | |
| 53 | Pix 4 culori | — | — | |
| 54 | Notițe adezive 4 culori | — | — | |
| 55 | Set marker evidențiator 5 culori | — | — | |
| 56 | Mapă plastic cu elastic | — | Evident Group S.R.L. | 1.098,54 RON |
| 57 | Registru A4 cartonat | — | Evident Group S.R.L. | 266,75 RON |
| 58 | Pix unică folosință | — | Evident Group S.R.L. 2 contracte | 576,18 RON |
| Evident Group S.R.L. · contract 1149 · 26.01.2021 | 320,10 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 3117 · 22.10.2020 | 256,08 RON | |||
| 59 | Post-it 75/75 culori neon | — | Evident Group S.R.L. 10 contracte | 4.319,66 RON |
| Evident Group S.R.L. · contract 1378 · 22.02.2021 | 213,40 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 2849 · 29.09.2020 | 297,84 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 2849 · 29.09.2020 | 308,34 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 2284 · 27.07.2020 | 22,84 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 1484 · 08.03.2021 | 320,10 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 1664 · 26.03.2021 | 320,10 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 3481 · 15.11.2019 | 650,94 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 1554 · 16.03.2021 | 106,70 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 2680 · 10.09.2019 | 1.705,95 RON | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 1969 · 22.04.2021 | 373,45 RON | |||
| 60 | Creion mecanic 0,5mm tip ROTRING sau echivalent | — | Evident Group S.R.L. | 344,58 RON |
Valoare atribuită
20.364,61 RON
din 20.364,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro