Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat

Achizitie lucrari de constructii pentru obiectivul de investitie “CONSTRUIRE BIBLIOTECA MUNICIPALA BLAJ” Componenta A in cadrul proiectului „Îmbunatatirea calitatii vietii populatiei în Municipiul Blaj” POR/2018/13/13.1/1/7 REGIUNI COD SMIS 123156

Număr anunț
SCNA1055250
Autoritate contractantă
Municipiul Blaj (CUI RO4563007)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.310.344,48 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data anunțului
19.07.2021 16:55
Anunț de participare
SCN1086509

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Valoare atribuită

0 RON

din 8.310.344,48 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 8.310.344,48 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.