Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent medicamente nr. 225 la AC. 181/21.04.2021
- Număr anunț
- CAN1059465
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33651400-2 · Antivirale pentru uz sistemic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.585 RON
- Valoare atribuită
- 132.585 RON
- Data anunțului
- 20.07.2021 15:14
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 132.585 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | MEDIPLUS EXIM | 132.585 RON |
Valoare atribuită
132.585 RON
din 132.585 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro