Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent medicamente nr. 223 la AC. 179/21.04.2021

Număr anunț
CAN1059463
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33651400-2 · Antivirale pentru uz sistemic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.000 RON
Valoare atribuită
200.000 RON
Data anunțului
20.07.2021 15:10

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 200.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
FILDAS TRADING 200.000 RON

Valoare atribuită

200.000 RON

din 200.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.