Atribuită Anunț atribuire

Acord – cadru având ca obiect PROIECTARE ȘI EXECUȚIE pentru ”REABILITARE DRUM SĂTESC, REFACERE APĂRARE MAL ȘI DECOLMATARE PÂRÂU COTUMBA, COMUNA AGĂȘ, JUD. BACĂU, LUCRĂRI AFECTATE DE CALAMITĂȚILE NATURALE DIN PERIOADA 01.07 – 31.07.2020”

Număr anunț
SCNA1055757
Autoritate contractantă
Comuna Agas (CUI 5002983)
Furnizor / câștigător
CAPITAL INVEST SRL (CUI 22227226)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
685.023,51 RON
Valoare atribuită
2.920.574,36 RON
Data anunțului
28.07.2021 16:53

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Valoare atribuită

2.920.574,36 RON

din 685.023,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.