Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 1,0% sub estimat
Achizitie 2 APARATE DE AER CONDIȚIONAT, 2 SISTEME DE CONTROL AL UMIDITĂȚII FORMATE DIN 2 UMIDIFICATOARE ȘI 2 DEZUMIDIFICATOARE PENTRU MUZEUL NAŢIONAL DE ISTORIE A TRANSILVANIEI ÎN CADRUL PROIECTULUI ZEI ȘI MURITORI DIN EGIPTUL ANTIC (ZMEA) Contract nr. RO-CULTURA-A1-2/2020/31.01.2020
- Număr anunț
- SCNA1055755
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- PROF TECH CONSULTING SRL (CUI 22231995)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.842 RON
- Valoare atribuită
- 41.416 RON 1,0% sub estimat
- Data anunțului
- 28.07.2021 16:15
- Anunț de participare
- SCN1088417
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROF TECH CONSULTING SRL CUI RO22231995
Valoare atribuită
41.416 RON
din 41.842 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 426 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.