Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent furnizare gaze naturale nr. 31081/31.05.2021 - Penitenciarul Targu Jiu

Număr anunț
CAN1060113
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.130,36 RON
Valoare atribuită
49.130,36 RON
Data anunțului
30.07.2021 14:21

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 49.130,36 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
TINMAR ENERGY 49.130,36 RON

Valoare atribuită

49.130,36 RON

din 49.130,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.